(044) 229-99-35          (067) 170-42-11          (099) 603-03-56

Фурнітура для відкатних воріт ЛІНІЯ ВОРІТ™ STRONG-800 ZINC. З оцінкованої напрямною

Лінія воріт ™ - український виробник високоякісної фурнітури для відкатних воріт. Фурнітура Лінія воріт ™ виготовляється з 2010 року, наші виробничі потужності розташовані в Києві. Ми пропонуємо повний спектр комплектів фурнітури для воріт вагою від 400 до 800 кг. Фурнітура для відкатних воріт Лінія воріт ™ виконана з урахуванням багаторічного досвіду відомих європейських виробників таких як Rolling Cetnter (Італія) і Welser Profile (Австрія). На всю продукцію надається гарантія 5 років.
Купуючи у нас комплектуючі для відкатних воріт Ви можете бути впевнені на 100% в якості та оригінальності всіх комплектуючих, а також отримуєте офіційну гарантію виробника.

Пропонуємо до Вашої уваги огляд фурнітури Лінія воріт ™. Комплект до 800 кг STRONG-800 ZINC. Ідеальний варіант для відкатних воріт від 4 до 10м.
Складається з оцінкованою направляючої довжиною 6 метрів (для довгих воріт напрямна доварюється та купляється додатково), роликові каретки - 2 шт, нижній уловлювач, верхній уловлювач, накатний ролик з заглушкою, задня заглушка і верхні ролики.

Комплект STRONG-800 ZINC

Фурнитура для откатных ворот Лінія Воріт

Каретки Лінія Воріт.до 800 кг.

Каретки роликовые 800 кг

Каретки Лінія воріт зроблені якісно, тіло центральної пластини, до якої прикріплені ролики виконано ідеально для передачі навантаження від роликів, економії на металі немає, як це зустрічається у деяких інших виробників. Дізнатися заощадив чи той чи інший виробник на металі каретки досить просто - по відсутності металу в значних бічних зонах центральної пластини, звертайте на це увагу. У інших брендів тіло цієї деталі менше на 20-40%
Товщина центральної пластини у Лінія воріт 16мм. Дистанціюється втулки металеві - це добре. Ролики не відхиляться убік від правильного положення.

Підшипники:303-ші (посиленні) виробництво JINYI.

Лінія воріт використовує посилений 303-й підшипник з металевим ущільненням з двостороннім захистом шайбами ZZ.. Ролики обертаються плавно без будь-яких заїдань. Є також резино-металеві пильники RS. Ресурс підшипників - 100.000 циклів відкриття \ закриття.

Лінія воріт перевершує багато брендів за несучою здатністю кареток, за рахунок більшої товщини використовуваних пластин складових каретку При значних навантаженнях це значна перевага. Каретка Лінія воріт впевнено тримає заявлене навантаження - 500кг. Слабких або непродуманих місць немає.
Переходимо до направляючої.
Направляючі Лінія воріт: товщина стінки 3.6мм. Креслення напрямної.


Товщина напрямної 5.0 мм.

Напрвляющий рельс для откатных ворот

Як видно у фурнітури Лінія воріт симетричні і чіткі ребра жорсткості, ролики каретки їздять чітко по площинах для цього призначених з точністю до міліметра.
Напрямна має товщину стінки 5.0 мм, ідеально рівна.

У Лінія воріт для направляючої застосовується сталь S235JR - Сталь конструкційна вуглецева високої якості.

Накатний ролик металевийі задня заглушка:

Накатной ролик Линия ВоротЗаглушка для ворот

Кінцевий ролик Лінія воріт являє собою єдину конструкцію з металевої заглушкою (не згубиться ніколи). Сам ролик на підшипнику, виконаний з полімеру, є також і в металевому виконанні, в комплекті PRO. Притиск здійснюється двома болтами, під спеціальні гайки в тілі ролика виконані шестикутні отвори методом лазерної порізки.

У бюджетних виробників ролик зазвичай без підшипника з чорного полімеру, гайки притискної пластини можуть бути неакуратно "пріляпані" зварюванням вручну або може бути нарізана різьба в тілі ролика. Перед таким роликом в торець направляючої вставляється гумова заглушка. Гумові заглушки мають властивість, примерзати \ прісихают до уловлювачів і залишатися в ньому до остаточної втрати. Об'єднана з роликом в єдине ціле заглушка, на нашу думку, більш вдале рішення.

Уловлювачи.

Liniya Vorit нижний уловитель

Нижній уловлювач Лінія воріт має стандартну глибину і не вимагає підвищеного перекриття отвору полотном воріт. Товщина - 4 мм.

Liniya Vorit верхний уловитель

Верхній уловлювач також - 4 мм.

Лінія Воріт має товщину уловлювачів - 4 мм. Це достатня товщина для надійної фіксації воріт при вітрових чи інших навантаженнях. Насторожено слід ставитися до брендів, у яких товщина металу уловлювачів 3 мм. і менш.

Висновок по вловлювачі:
Максимально можлива товщина уловлювачів 4 мм. - Дуже добре.

Верхній обмежувач:

Liniya Vorit верхние ролики

Liniya Vorit

Товщина П-подібних пластин Лінія воріт - 4 мм. Товщина у різних виробників також різниться - від менш 3 мм (погано) до 4 мм (добре). Ролики Лінія воріт виконані так: на полімерну втулку нанесено шар еластичного резинопластика. Сильно стискати ворота цими роликами не слід.
Верхні ролики у різних виробників можуть відрізнятися матеріалом від дуже м'якої гуми до дуже жорсткого полімеру, який мало не "дзвенить" як скло.

Висновок по верхніх обмежувачах:
Ролики Лінія воріт мають м'який і тихий хід за рахунок оптимальної жорсткості поверхні роликів.

Отже, чи варто купувати фурнітуру Лінія воріт?

Це буде дійсно розумним вибором. Переваги фурнитури Лінія воріт очевидні: ідеально рівна напрямна з покриттям це надійний захист від корозії, посилені підшипники, конструкція каретки без економії на металі, товщина уловлювачів 4мм, всі це запорука довгого і успішної роботи Ваших воріт. Всі хто особисто ходив дивитися Лінія воріт і іншу фурнітуру (є такі педантичні клієнти з мікрометром) все незмінно поверталися до нас і купували Лінія воріт.

Крім того ми подбали про приємною ціною, що важливо в наш час. І надаємо гарантію на всі частини фурнітури 5 років, але цей комплект відпрацює у вас набагато довше, 10-15 років, як мінімум.
Купуючи фурнітуру Лінія воріт Ви отримуєте дійсно європейська якість без зайвих переплат.

Якщо ж Ви бачите наступну картину: чорна, без покриття, напрямна, слабкі каретки з елементами економії на металі, тонкі вловлювачі, накатний ролик без підшипника, архаїчні гумові заглушки, то з великою ймовірністю перед вами недорогий комплект бюджетного виробника. Ціни таких комплектів можуть варіюватися від адекватних до сильно завищених. Звертайте увагу на критерії якості і не переплачуйте.
Купівля дешевого комплекту замаскованого під дорогою може дати вам тільки ілюзорний спокій, на деякий час, а може і стати помилкою в кілька тисяч гривень.

Сподіваємося, що ця стаття дозволить Вам визначитись та зробити правильний вибір. Успіхів!

Також ми пропонуємо Вам безкоштовні креслення відкатних воріт, прямо зараз, ще до купівлі.


Відкатні ворота креслення


Доставка у ваше місто - Киів, Хмельницький, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Винниця, Чернівці, Ужгород, Черкаси, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Чернігів.

А також по Київський області: у Вишгород, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Боярка, Чабани, Крюківщина, Вита-Поштова, Пуща Водіца, Чайка ,Бортнічи, Осокорки, Петропавловська Борщагівка, Софиевська Борщагівка, Хотин, Новосілки, Круглик, Чапаївка, Горенка, Білогородка, Петрівське, Баришевка, Буча, Бородянка, Макаров, Гостоміль, Козин, Фастів, Глеваха, Гореничи, Дмитровка, Капитановка, Подгорцы, Стоянка, Велика Димерка, Ворзель, Калиновка Каліновка (Васильківська), Каліновка, (Броварська), Конча-Заспа, Мрія, Гатне, Зазимья, Княжичи, Пухівка, Васильків, Обухів, Проліски, Щасливе, Старі та Нові Петрівці, Українка, Бориспіль.

Лінія Воріт™ © 2010-2019