(044) 229-99-35         (067) 170-42-11          (099) 603-03-56

Фурнітура для відкатних воріт ЛІНІЯ ВОРІТ™ STANDART-400.

Лінія воріт ™ - український виробник високоякісної фурнітури для відкатних воріт. Фурнітура Лінія воріт ™ виготовляється з 2010 року, наші виробничі потужності розташовані в Києві. Ми пропонуємо повний спектр комплектів фурнітури для воріт вагою від 400 до 800 кг. Фурнітура для відкатних воріт Лінія воріт ™ виконана з урахуванням багаторічного досвіду відомих європейських виробників таких як Rolling Cetnter (Італія) і Welser Profile (Австрія). На всю продукцію надається гарантія 5 років.
Купуючи у нас комплектуючі для відкатних воріт Ви можете бути впевнені на 100% в якості та оригінальності всіх комплектуючих, а також отримуєте офіційну гарантію виробника.

Пропонуємо до Вашої уваги огляд фурнітури Лінія воріт ™. Комплект до 400 кг. Ідеальний економ-варіант для відкатних воріт до 4м.
Складається з направляючої довжиною 6 метрів (може бути крім того 5 метрів), роликові каретки - 2 шт, нижній уловлювач, верхній уловлювач, накатний ролик з заглушкою, задня заглушка і верхні ролики.

Комплект STANDART-400

Фурнитура для откатных ворот Лінія Воріт

Замовити

Ціна з 5 - метровою напрямною - 2690 грн
Ціна з 6 - метровою напрямною - 2790 грн
Є у наявності. Доставка безкоштовно!

Від комплекту STANDART-500 відрізняється лише направляючою - 3,2мм. Підшипник 201-й. Накатний ролик без підшипника.

Ось як будуть їздить ваші ворота на фурнітурі Лінія воріт ™. На фурнітурі іншіх віробників такого плавного та тихого ходу воріт може і не бути.Відчуйте різницю - ворота на фурнітурі одного широко рекламуємого в інтернеті бренду.Каретки Лінія Воріт.
Підшипники:201-ші виробництво TOPROL.

Каретки роликовые

nrfnyst djhjnf cdjbvb herfvb

Каретки Лінія воріт зроблені якісно, тіло центральної пластини, до якої прикріплені ролики виконано ідеально для передачі навантаження від роликів, економії на металі немає, як це зустрічається у деяких інших виробників. Дізнатися заощадив чи той чи інший виробник на металі каретки досить просто - по відсутності металу в значних бічних зонах центральної пластини, звертайте на це увагу. У інших брендів тіло цієї деталі менше на 20-40%
Товщина центральної пластини у Лінія воріт 10мм. Дистанціюється втулки металеві - це добре. Ролики не відхиляться убік від правильного положення.

Лінія Воріт

Всі деталі виконані методом лазерної порізки. Виробники, які використовують вирубні штампи застосовують для кареток більш тонкі пластини макс. 5мм. (Через обмеження штампа по товщині вирубуваного металу) Тому центральна пластина інших брендів набрана зазвичай з двох штук.
Наступний, дуже важливий момент товщина пластин рухомого з'єднання і діаметр штифта рухомого з'єднання, так як це ключовий вузол сприймає навантаження і економія тут не доречна. Від цього безпосередньо залежить надійність всієї конструкції.
У фурнітури Лінія воріт ™ діаметр штифта 20 мм, товщина пластин рухомого з'єднання 8мм. Такими розмірами не зможе похвалитися ні жоден інший виробник.
Деякі бренди мають "палець" 15мм. і товщину пластин 5мм. (Через обмеження штампа), тому звертайте увагу на цей момент. Хисткість цього вузла істотно знижує надійність при зашивці чимось важчим ніж профнастил, також страждає і довговічність.
У комплектах деяких виробників і підшипники можуть бути "посилені" і товщина направляючої може бути 3.6мм, але якщо в рухомому з'єднанні застосовуються тонкі 5мм і менш пластини і малий діаметр штифта ", то вийде" колос на глиняних ногах ".

Підшипники:201-ші - виробництво AMATA, TOPROL або KG.

Ролики для ворот

Лінія воріт використовує посилений 301-й підшипник з металевим ущільненням з двостороннім захистом шайбами ZZ.. Ролики обертаються плавно без будь-яких заїдань. Є також резино-металеві пильники RS. Ресурс підшипників - 100.000 циклів відкриття \ закриття.

Лінія воріт перевершує багато брендів за несучою здатністю кареток, за рахунок більшої товщини використовуваних пластин складових каретку При значних навантаженнях це значна перевага. Каретка Лінія воріт впевнено тримає заявлене навантаження - 500кг. Слабких або непродуманих місць немає.
Переходимо до направляючої.
Направляючі Лінія воріт: товщина стінки 3.2мм.

Фурнитура для откатных ворот Лінія Воріт

Як видно у фурнітури Лінія воріт симетричні і чіткі ребра жорсткості, ролики каретки їздять чітко по площинах для цього призначених з точністю до міліметра.
Напрямна має товщину стінки 3.5 мм, ідеально рівна, крім того напрямна Лінія воріт виготовлена з травленої, пасивованої сталі, що надає їй характерний світло-сірий колір і захищає від корозії.

направляюча для відкатних воріт

Пасивація - перехід поверхні металу в неактивний, пасивний стан, пов'язане з утворенням тонких поверхневих шарів сполук, що перешкоджають корозії.
У техніці пасивацією називають технологічний процес захисту металів від корозії за допомогою спеціальних розчинів або процесів, що призводять до створення оксидної плівки.

Прооизводитель фурнитуры для откатных ворот

апрямна для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт

Зверніть увагу, поверхня напрямних гладка як дзеркало, без окалини, корозії і будь-яких пухких включень.

У Лінія воріт для направляючої застосовується сталь S235JR - Сталь конструкційна вуглецева високої якості, проте це перевірити ви теж, швидше за все, не зможете.
За п'ятибальною шкалою напрямна Лінія воріт заслуговує тверду п'ятірку. Рівність, правильність геометрії ребер, захист від корозії роблять її лідером на ринку. Практично не поступається відомим закордонним брендам, наприклад Rolling Center.

Накатний ролик.

Накатной ролик Линия Ворот

Кінцевий ролик Лінія воріт являє собою єдину конструкцію з металевої заглушкою (не згубиться ніколи). Сам ролик в полимерному виконанні без підшипника. Притиск здійснюється двома болтами, під спеціальні гайки в тілі ролика виконані шестикутні отвори методом лазерної порізки.

Уловлювачи.

Liniya Vorit нижний уловитель

Нижній уловлювач Лінія воріт має стандартну глибину і не вимагає підвищеного перекриття отвору полотном воріт. Товщина - 4 мм.

Liniya Vorit верхний уловитель

Верхній уловлювач також - 4 мм.

Лінія Воріт має товщину уловлювачів - 4 мм. Це достатня товщина для надійної фіксації воріт при вітрових чи інших навантаженнях. Насторожено слід ставитися до брендів, у яких товщина металу уловлювачів 3 мм. і менш.

Висновок по вловлювачі:
Максимально можлива товщина уловлювачів 4 мм. - Дуже добре.

Верхній обмежувач сдвоєний (верхні ролики):

Liniya Vorit верхние ролики

Liniya Vorit

Товщина П-подібних пластин Лінія воріт - 4 мм. Товщина у різних виробників також різниться - від менш 3 мм (погано) до 4 мм (добре). Ролики Лінія воріт виконані так: на полімерну втулку нанесено шар еластичного резинопластика. Сильно стискати ворота цими роликами не слід.
Верхні ролики у різних виробників можуть відрізнятися матеріалом від дуже м'якої гуми до дуже жорсткого полімеру, який мало не "дзвенить" як скло.

Висновок по верхніх обмежувачах:
Ролики Лінія воріт мають м'який і тихий хід за рахунок оптимальної жорсткості поверхні роликів.

Отже, чи варто купувати фурнітуру Лінія воріт?

Це буде дійсно розумним вибором. Переваги фурнитури Лінія воріт очевидні: ідеально рівна напрямна з покриттям це надійний захист від корозії, посилені підшипники, конструкція каретки без економії на металі, товщина уловлювачів 4мм, всі це запорука довгого і успішної роботи Ваших воріт. Всі хто особисто ходив дивитися Лінія воріт і іншу фурнітуру (є такі педантичні клієнти з мікрометром) все незмінно поверталися до нас і купували Лінія воріт.

Крім того ми подбали про приємною ціною, що важливо в наш час. І надаємо гарантію на всі частини фурнітури 5 років, але цей комплект відпрацює у вас набагато довше, 10-15 років, як мінімум.
Купуючи фурнітуру Лінія воріт Ви отримуєте дійсно європейська якість без зайвих переплат.

Якщо ж Ви бачите наступну картину: чорна, без покриття, напрямна, слабкі каретки з елементами економії на металі, тонкі вловлювачі, накатний ролик без підшипника, архаїчні гумові заглушки, то з великою ймовірністю перед вами недорогий комплект бюджетного виробника. Ціни таких комплектів можуть варіюватися від адекватних до сильно завищених. Звертайте увагу на критерії якості і не переплачуйте.
Купівля дешевого комплекту замаскованого під дорогою може дати вам тільки ілюзорний спокій, на деякий час, а може і стати помилкою в кілька тисяч гривень.

Сподіваємося, що ця стаття дозволить Вам визначитись та зробити правильний вибір. Успіхів!

Також ми пропонуємо Вам безкоштовні креслення відкатних воріт, прямо зараз, ще до купівлі.


Відкатні ворота креслення


Доставка у ваше місто - Киів, Хмельницький, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Винниця, Чернівці, Ужгород, Черкаси, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Чернігів.

А також по Київський області: у Вишгород, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Боярка, Чабани, Крюківщина, Вита-Поштова, Пуща Водіца, Чайка ,Бортнічи, Осокорки, Петропавловська Борщагівка, Софиевська Борщагівка, Хотин, Новосілки, Круглик, Чапаївка, Горенка, Білогородка, Петрівське, Баришевка, Буча, Бородянка, Макаров, Гостоміль, Козин, Фастів, Глеваха, Гореничи, Дмитровка, Капитановка, Подгорцы, Стоянка, Велика Димерка, Ворзель, Калиновка Каліновка (Васильківська), Каліновка, (Броварська), Конча-Заспа, Мрія, Гатне, Зазимья, Княжичи, Пухівка, Васильків, Обухів, Проліски, Щасливе, Старі та Нові Петрівці, Українка, Бориспіль.

Лінія Воріт™ © 2010-2020